Karrier

Autóvillamossági szerelő

munkatársat keresünk azonnali kezdéssel főállásban.

Feladatok:

Javításra érkező gépjárművek a megrendelt munkának megfelelő ellenőrzése, átvizsgálása, javítása, a felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása, műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása, javaslattétel a menetközben feltárt további szükséges szervizmunkákra.

Elvárások:

szakirányú végzettség (autóvillamossági szerelő)
önálló munkavégzés

Előnyök:

Autóvillamossági szerelői tapasztalat (autódiagnosztika, generátor-, indító javítás, GPS figyelő rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat)

Amit kínálunk:

stabil munkahely
vezetői támogatás
versenyképes jövedelem
fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy maximális ügyfélelégedettség irányában elkötelezett lendületes csapathoz, várjuk fényképes önéletrazzal a jelentkezésedet a boda@boda.hu e-mail címen.

Termékkategóriák